Kompanija Comtrade nagradila najuspešnije studente Informatike

Najbolje studente Informatike kompanija Comtrade nagradila povodom obeležavanja 52 godine rada Prirodno-matematičkog fakulteta.

"Impact the Future": Besplatna IT konferencija

20. april, u svečanoj sali Prirodno-matematičkog fakulteta - "Impact the Future" 2024

PRVI DEEP TECH OTVORENI DAN NAUKE 2024

DEEP TECH OTVORENI DAN NAUKE će se održati 5. aprila, na Fakultetu inženjerskih nauka, Hol objekta A, 11 - 15h.

Inovatec letnje prakse

Rok za prijavu demonstratora:  07. april 2024.
Rok za prijavu praktikanata:  19. maj 2024.

Budi deo prestižne CERN letnje škole!

Tematska letnja škola Evropske organizacije za nuklearno istraživanje (CERN) - rok za prijavu produžen do 27. marta 2024. godine

Intermino stručna praksa

Intermino poziva studente da se prijave na besplatnu stručnu praksu koja počinje 6. maja 2024. Prijave traju do 3. maja 2024.

IMI Sajber dan

U sredu 20.3.2024. u 12.00 u svečanoj sali Prirodno-matematičkog fakulteta će biti održan IMI Sajber dan. Događaj je namenjen studentima i profesionalcima koji su zainteresovani ili razmišljaju o karijeri u SAJBER BEZBEDNOSTI.

Serbian Cybersecurity Challenge

Отворен позив за учешће Serbian Cybersecurity Challenge-у, националном такмичењу за студенте у области сајбер безбедности.