Budi deo prestižne CERN letnje škole!

Prijavite se za tematsku letnju školu koju organizuje Evropska organizacija za nuklearno istraživanje (CERN), a koja se ove godine održava u Beogradu, u prostorijama kompanije Comtrade!

The 14th Thematic CERN School of Computing

9 – 15. jun 2024, Comtrade kampus, Beograd

Tema: Scientific Software for Heterogeneous Architectures

Zahvaljujući decenijskoj saradnji kompanije Comtrade i CERN-a, ova prestižna škola se prvi put organizuje u Srbiji - a domaćin vrhunskim CERN-ovim predavačima, stranim i domaćim studentima biće ITS (Information Technology School). Rok za prijave je 27. mart 2024. godine, a broj mesta je ograničen.

Prijave su otvorene za studente završnih godina osnovnih, master i doktorskih studija, a informacije o uslovima i načinu apliciranja, akademskom programu, školarini i drugim važnim stavkama pronađite na stranici za prijave: https://indico.cern.ch/event/1377435/.

Iskoristite ovu sjajnu priliku da učite od svetskih stručnjaka, upoznate kolege sličnih interesovanja, i unapredite svoje znanje i karijeru.