Microsoft stipendije za najbolje studente informatike

Studenti Darko Antonijević i Mihailo Obrenović dobitnici su ovogodišnje stipendije koju dodeljuje Microsoft razvojni centar iz Beograda. Pored visokih prosečnih ocena ostvarenih tokom studiranja, ovi studenti su pokazali izuzetno interesovanje za bavljenje istraživačkim radom i učešće na projektima Instituta.

Osim toga što će studentima obezbediti bolje uslove za školovanje, ovakve donacije su pokazatelj da je naš Fakultet od strane softverske industrije prepoznat kao veoma važan partner u školovanju kvalitetnih informatičkih eksperata. Takođe, ovo predstavlja veliki podstrek za dalje unapređivanje studijskih programa i naučno-istraživačkog rada, a studentima predstavlja dokaz da su trud i veliko zalaganje uvek prepoznati i adekvatno nagrađeni.