Kurs Cell Science & Engineering

Na Fakultetu inženjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu u periodu od 09. do 13. novembra 2015. godine biti održan intenzivan kurs pod nazivom Cell Science & Engineering koji će moći da pohađaju studenti master i doktorskih studija. Predavač je prof. dr Robert Zorec sa Medicinskog fakulteta Univerziteta u Ljubljani.

Ovde možete pogledati dokument koji sadrži opis i ciljeve kursa koji je namenjen, pre svega, studentima master studija. Svi studenti će dobiti sertifikat o završenom kursu, a dva najbolja studenta master studija će imati priliku da budu na listi kandidata za upis na doktorske studije na Univerzitetu u Ljubljani, uz pokrivene troškove od strane Agencije za istraživanje Republike Slovenije.

Rok za prijavu studenata: 22. oktobar 2015. godine, broj mesta je ograničen. Prijava treba da sadrži ime i prezime studenta, fakultet i nivo studija.

Sve prijave slati na: fin.international@kg.ac.rs .