Studentska anketa

Poštovane koleginice i kolege, obaveštavamo vas da će se u periodu od 23.05.2016. godine do 05.06.2016. godine sprovesti OBAVEZNA ANONIMNA studentska anketa o kvalitetu rada nastavnika, asistenata, biblioteke, studentske službe i računarskog centra Fakulteta.

Anketiranje će se sprovoditi elektronskim putem na sledećem linku:

Uputstvo:

• Otvoriti link
  • Odabrati Institut,
  • Odabrati smer,
  • Odabrati godinu studija,
  • Odabrati modul (ako postoje),
  • Uneti ocene (*)
  • Ukoliko imate sugestije vezane za nastavni proces na predmetu/rad službi, možete uneti komentar u odgovarajuće polje
  • Klikom na dugme Sledeći listić se prelazi na naredni predmet
  • Kada završite sa ocenjivanjem na svim predmetima kliknuti na dugme Završi anketu

(*) U slučaju predmeta koje ne slušate, ili Vam dati nastavnik/asistent nije predavao, odgovarajući deo listića se NE POPUNjAVA.

Kada završite anketu, dobićete svoj jedinstveni identifikacioni kôd koji MORATE PREDATI STUDENTSKOJ SLUŽBI prilikom prijave ispita za junski ispitni rok. U suprotnom, nećete moći da prijavite ispite.

Anketu je moguće popuniti koristeći računar, pametni telefon ili tablet.

Za one studente koji nemaju pristup Internetu, popunjavanje ankete će takođe biti omogućeno i korišćenjem računara u maloj računarskoj učionici Instituta za matematiku i informatiku (A-II-24R), svakog radnog dana od 8 do 16 sati.

Rezultati ankete biće objavljeni na veb sajtu PMF-a.

Sva dodatna pitanja i sugestije možete uputiti na imi.servis@gmail.com