Održan prvi STARTIT MEETUP u Kragujevcu

U organizaciji Instituta za matematiku i informatiku je u sredu 19.10.2016. održan prvi Startit meetup u Kragujevcu.

Zainteresovani iz IT zajednice su mogli da čuju o tome šta je startap, šta je potrebno da bi se pokrenuo uspešan startap, kakve su mogućnosti za pokretanje biznisa u Srbiji, na koji način proveriti ima li ideja biznis potencijal.

Prvi meetup je samo početak saradnje sa SEE ICT - centrom za tehnologije i umrežavanje. U narednom periodu biće organizovana predavanja čije će teme biti odabrane u skladu sa interesovanjem regionalne IT zajednice.

Kako je to izgledalo iz ugla Televizije Kragujevac i šta je o tome rekao dr Miloš Ivanovic, docent na Institutu za matematiku i informatiku, možete pogledati na linku.