DM Dokumenten Management GmbH

Uspešna saradnja Instituta za matematiku i informatiku i kompanije DM Dokumenten Management GmbH se nastavlja i ove godine.

Rezultati prošlogodišnjeg ciklusa stručne prakse kada je od pet polaznika troje nastavilo saradnju sa kompanijom (jedan u stalnom radnom odnosu, i dva sa stipendijskim ugovorima) su pozivnica za mlade, ambiciozne ljude koji žele da usavrše svoje znanje i postanu stručnjaci u raznim IT oblastima.

Polaznicima nudimo:

• Rad sa vrhunskim stručnjacima
  • Učestvovanje u razvoju i implementaciji kompleksnih softverskih rešenja
  • Učenje najmodernijih softverskih tehnologija
  • Sticanje iskustva kroz rad sa klijentima i partnerima u zemlji i inostranstvu
  • Rešavanje konkretnih softverskih problema korišćenjem znanja stečenog na fakultetu

Ovogodišnji program prakse je podeljen u tri grupe:

Za matematičare:

Implementacija poslovnih procesa i DMS sistema i integracija sa drugim sistemima (Windows OS, SQL Server, IIS, Informacioni sistemi)

Za informatičare:

Programiranje

Razvoj web servisa za integraciju loboDMS sistema sa Google Drive, Dropbox i One Drive servisima (ASP.NET Core Web API, SQL Server)

Administracija

Administriranje i upravljanje poslovnim sistemima i računarskim mrežama (Active Directory, Hyper-V virtuelizacija, Operativni sistemi, SQL Server, Serveri, Ruteri, Switchevi, Storage-i…)

Trajanje stručne prakse je četiri nedelje, svakog radnog dana u periodu od 10-16h.

Najboljim polaznicima nudimo mogućnost zaposlenja u našoj kompaniji kao i razne oblike stipendija.

Termin održavanja stručne prakse biće naknadno objavljen u zavisnosti od rasporeda ispita na fakultetu.

Studenti se mogu prijaviti najkasnije do 15.07.2020. slanjem CV-a na info@lobodms.rs

BROJ MESTA JE OGRANIČEN.

Kontakt podaci: