Praktikum iz programiranja 1 (matematika) - termin kolokvijuma
Jelena Stevanić, Ana Vidosavljević
Drugi kolokvijum iz predmeta Praktikum iz programiranja 1 biće održan 5. 6. u 14h, umesto u 9h.
×
Praktikum iz programiranja 1 (matematika) - vežbe
Jelena Stevanić, Ana Vidosavljević
U ponedeljak, 20. 5. vežbe iz predmeta Praktikum iz programiranja 1 za obe grupe biće održane od 12.15h u učionici A-0-15.
×
Оперативни системи 2 - распоред полагања другог колоквијума
Dragutin Ostojic
Колоквијум почиње у 14ч, односно 15ч за студенте који полажу само Spark.
Распоред седења је:
A-0-3: индекс % 3 == 1
A-0-15: индекс % 3 == 2
физика: индекс % 3 == 0
×
Računarske mreže - raspored
Stefan Biševac, Radovan Drašković, Marija Jolović
Raspored polaganja drugog kolokvijuma možete pronaći na sledećem linku.
Poneti indeks / ličnu kartu, i doći 10 minuta pre početka kolokvijuma.
×
Analiza 2 - apsolventski ispitni rok (maj)
Suzana Aleksić
Ispit iz Analize 2 za apsolvente biće održan u subotu 18. maja sa početkom u 10 časova.
×
Racunarske mrežе - prijava za II kolokvijum
Stefan Biševac, Radovan Drašković, Marija Jolović
Prijavu za drugi kolokvijum iz predmeta Računarske mreže možete popuniti na sledećem linku. Prijava traje do subote, 18.05.2024, do 18:00h. Naknadne prijave neće biti prihvaćene.
×
Verovatnoća i statistika 2 - vežbe
Ana Vidosavljevic
Današnje vežbe iz predmeta Verovatnoća i statistika 2 biće održane od 14.15h u učionici A-II-28.
×
Структуре података и алгоритми 1 - распоред полагања другог теста
Dragutin Ostojic
Други тест ће почети у 17ч по следећем распореду:
- А-II-1: студенти уписани 2022. и 2023. године са непарним бројем индекса
- А-I-1: студенти уписани 2022. и 2023. године са парним бројем индекса
- А-II-20: студенти уписани пре 2022. године са непарним бројем индекса
- А-II-21: студенти уписани пре 2022. године са парним бројем индекса
×
Uvod u programiranje - predavanja
Marina Svičević
Poštovane koleginice i kolege,
Nastava planirana za sutra, 16.05 neće biti održana.
×
Algebarske strukture - vežbe
Maja Laković
Vežbe iz Algebarskih struktura u četvrtak, 16. 5, neće biti održane.
O datumu nadoknade ćemo se naknadno dogovoriti.
×
Uvod u programiranje - rezultati I kolokvijuma
Aleksandra Milosavljević, Jelena Stevanić
Rezultate prvog kolokvijuma iz Uvoda u programiranje možete pogledati ovde.
Uvid u radove će se održati u sredu, 15.5, od 14h u kabinetu A-III-1d.
×
Функционална анализа 1 (Функционална анализа) - резултати првог колоквијума
Милица Дабић
Резултате првог колоквијума из предмета Функционална анализа 1 (Функционална анализа) можете погледати овде.
Увид у радове биће одржан у петак, 17. маја у 11.30 часова у кабинету А-II-23.
×
Analiza 3 - rezultati prvog kolokvijuma
Aleksandra Milosavljevic
Rezultate prvog kolokvijuma iz Analize 3 možete pogledati ovde.
Uvid u radove biće održan u ponedeljak, 13.05.2024. u 11.00h, u kabinetu A-III-1v.
×
СПА1 - пријава за други тест
Dragutin Ostojic
Студенти који излазе на други тест из СПА1, заказан за 16.5. у 17ч, треба да попуне следећу форму.
Рок за пријаву је продужен до понедељка 13.5. до 13ч.
×
Izmena rasporeda kolokvijuma
IMI
Termini sledećih kolokvijuma su ažurirani:
- Operativni sistemi 2 (popravni)
- Praktikum iz objektno-orjentisanog programiranja (prvi kolokvijum)
- Praktikum iz objektno-orjentisanog programiranja (popravni)
Ažurirane rasporede možete pogledati na stranici sa rasporedima.
×
Baze podataka 2 - raspored polaganja drugog kolokvijuma
Marija Obrenovic
Raspored polaganja drugog kolokvijuma možete videti ovde.
×
Baze podataka 1 - raspored polaganja II kolokvijuma
Marija Obrenović, Bogdan Anđelković, Jana Brzaković
Raspored polaganja drugog kolokvijuma iz predmeta Baze podataka 1 možete naći ovde.
Svi studenti koji polažu kolokvijum moraju biti ispred fakulteta najkasnije 15 minuta pre početka kolokvijuma. Poneti indeks ili ličnu kartu.
×
Korišćenje računarske učionice van termina nastave
IMI
U toku maja meseca studentima IMI-ja će biti omogućeno korišćenje sale A-II-24r u svrhu pripreme za kolokvijume i izradu seminarskih radova i projekata u sledećim terminima (osim kada se učionica koristi za održavanje kolokvijuma):
- Ponedeljkom od 8 do 11 časova
- Utorkom od 8 do 11 časova
- Sredom od 8 do 15 časova
- Četvrtkom od 8 do 13 časova
- Petkom od 8 do 13 časova
Procedura preuzimanja i vraćanja ključa
Korišćenje sale van termina nastave zahteva poštovanje sledeće procedure:
- Preuzimanje ključa - student se javlja administratoru Miomiru Kovačeviću (sala A-II-19) kome ostavlja svoj indeks, upisuje se se u odgovarajuću listu i preuzima ključ od učionice.
- Isključivanje računara po završetku rada.
- Vraćanje ključa - po završetku korišćenja sale, student zaključava salu, vraća ključ administratoru i preuzima svoj indeks.
×
Baze podataka 2 - uvid
Marija Obrenovic
Uvid u radove će se održati sutra u 14h u učionici A-0-15.
×
Baze podataka 1- rezultati popravnog kolokvijuma
Marija Obrenović, Bogdan Anđelković, Jana Brzaković
Rezultate popravnog kolokvijuma iz predmeta Baze podataka 1 možete videti ovde. Uvid će se održati sutra u 14h u učionici A-0-15.
×
OOP završni
Ana Kaplarević
Završni deo ispita iz Objektno-orijentisanog programiranja (martovnski rok) položili su:
- Janko Jošović 58/2022 E + A + 23
- Nemanja Aleksić 27/2022 E + 10.5 + 10 dopuna
- Vladimir Dumanović 47/2022 E + 8.5 + 6
- Jovana Šajkić 95/2022 E + 7.5 + 8 dopuna
- Emilija Đorđević 49/2022 E + 14.5
- Katarina Dimitrijević 44/2022 10 + 12.5 + 25
- Aleksandra Dobrosavljević 36/2020 8 + 14
- Angelina Lazarević 66/2022 7.5 + 13 + 9
- Bogdan Bogićević 28/2022 7.5 + 10.5 + 8
- Novak Stevanović 85/2022 6 + 15
Eliminacioni deo položili su:
- Mihailo Mitrović 71/2022 7.5
- Bogdan Aleskoski 1/2019 9
Upis ocena i uvid u radove biće održan u utorak 14.5.2024. u 12h.
×
Baze podataka 2 - prijava za drugi kolokvijum
Marija Obrenovic
Svi studenti koji izlaze na II kolokvijum iz predmeta Baze podataka 2 u obavezi su da se prijave putem sledećeg linka najkasnije do subote u 12h.
×
Дискретна математика - резултати првог колоквијума
Данко Ђорђевић
Резултате првог колоквијума из Дискретне математике можете видети у наставку. Своје радове можете погледати у четвртак 9. маја у 11h у кабинету A-III-1в.
dm predispitne 2023 2024
×
Strukture podataka i algoritmi 1 - Vežbe za III grupu
Ljubomir Matovic
Vežbe za III grupu će biti spojene sa II i IV grupom i biće održane sutra u 10.15 u učionici A-0-15. Ovo će biti poslednji termin vežbi. Ukoliko imate nekih pitanja ili nedoumica u vezi testova ili kolokvijuma možete se javiti bilo kom predmetnom saradniku.
×
Baze podataka 1 - prijava za II kolokvijum
Marija Obrenović, Bogdan Anđelković, Jana Brzaković
Svi studenti koji izlaze na II kolokvijum iz predmeta Baze podataka 1 u obavezi su da se prijave putem sledećeg linka najkasnije do petka u 20h.
×
Комплексна анализа 2 - резултати првог колоквијума
Данко Ђорђевић
Резултате првог колоквијума из Комплексне анализе 2 можете видети у наставку. За увид у радове јавити се предметном асистенту.
ka2 predispitne 2023 2024
×
ПИП 3 - отказане вежбе
Филип Андрић, Срђан Тодоровић, Јефимија Стаменовић
Вежбе за све групе из предмета Практикум из програмирања 3 неће бити одржане ове наставне недеље.
×
Operativni sistemi 2 - termin predavanja
Miloš Ivanović
Predavanja iz Operativnih sistema 2 u utorak, 7.05. će početi u 16.15 časova.
×