DM Dokumenten Management GmbH

Uspešna saradnja Instituta za matematiku i informatiku i kompanije DM Dokumenten Management GmbH se nastavlja i ove godine.

Rezultati prošlogodišnjeg ciklusa stručne prakse kada je od pet polaznika troje nastavilo saradnju sa kompanijom (jedan u stalnom radnom odnosu, i dva sa stipendijskim ugovorima) su pozivnica za mlade, ambiciozne ljude koji žele da usavrše svoje znanje i postanu stručnjaci u raznim IT oblastima.

Polaznicima nudimo:

• Rad sa vrhunskim stručnjacima
  • Učestvovanje u razvoju i implementaciji kompleksnih softverskih rešenja
  • Učenje najmodernijih softverskih tehnologija
  • Sticanje iskustva kroz rad sa klijentima i partnerima u zemlji i inostranstvu
  • Rešavanje konkretnih softverskih problema korišćenjem znanja stečenog na fakultetu

Ovogodišnji program prakse obuhvata:

Programiranje

• Razvoj web modula za upravljanje poslovnim procesima i DMS-om (Angular 7, ASP.NET Web API)
  • Modul za restruktuiranje podaka u sistemu za upravljanje poslovnim procesima pomoću matematičkih operacija (C#)
  • Izrada desktop aplikacije za monitoring i kontrolu sistema za upravljenje poslovnim procesima (WPF)

Implementacija

• Implementacija poslovnih procesa i DMS sistema i integracija sa drugim sistemima (Windows OS, SQL Server, IIS, Informacioni sistemi)

Testiranje

• Kreiranje generičkog rešenja za testiranje Web aplikacije (Selenium)

Trajanje stručne prakse je dva meseca (uz jednu nedelju pauze), svakog radnog dana u periodu od 10-16h. Prvi deo prakse je rezervisan za upoznavanje lobo familije proizvoda, dok je drugi deo namenjen izradi konkretnih rešenja. Najboljim polaznicima nudimo mogućnost zaposlenja u našoj kompaniji kao i razne oblike stipendija.

Termin održavanja stručne prakse 01.07.2019.-30.08.2019.

Studenti se mogu prijaviti najkasnije do 21.06.2019. slanjem CV-a na info@lobodms.rs

BROJ MESTA JE OGRANIČEN.

Kontakt podaci: