Univerzitetski informatički centar

Dva studenta informatike Stručnu praksu u školskoj 2021/22. mogu obaviti u Univerzitetskom informatičkom centru. Praksa će biti realizovana tokom letnjih meseci (jun-avgust). Dinamika angažovanja će biti definisana u dogovoru sa kandidatima. Zadaci na kojima studenti mogu biti angažovani su:

• Izrada korisničkog modula aplikacije za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ program.
  • Izrada administratorskog modula aplikacije za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ program.
  • Digitalni repozitorijumi zasnovani na DSPACE platformi.

Od kandidata se kao preduslov traže položeni ispiti Operativni sistemi 1, Računarske mreže i mrežne tehnologije i Klijentske veb tehnologije, a poželjan je položen ispit iz Veb programiranja. Prijave sa CV-jem i listom položenih ispita (nije obavezan zvanični dokument) slati na mivanovic@kg.ac.rs.