Top Talent Program firme MSG GLOBAL SOLUTIONS

Top Talent Program 2018

Da li želiš da se konstatno razvijaš i učiš u dinamičnom, internacionalnom okruženju?

Da li sebe vidiš u lokalnom ili globalnom timu koji radi na projektima za klijente širom sveta?

Prihvati izazov i istraži prilike u kompanijama msg global solutions & msgNETCONOMY kroz tronedeljni i tromesečni Top Talent Program.

Top Talent Program kompanija msg global solutions & msgNETCONOMY je namenjen studentima i diplomcima koji žele da se usavršavaju i grade svoju karijeru kroz učešće u izazovnim projektima, u različitim okruženjima i kulturama. Naš program okuplja mlade ljude sa IT obrazovanjem, sa fokusom na informacione sisteme i tehnologije, računarstvo i softversko inženjerstvo.

Možeš izabrati jedan od ponuđenih pravaca Top Talent Programa:

IT Consulting – učestvuj u end-to-end implementaciji SAP rešenja i konsalting projektima širom sveta

Software Development – unapredi svoje veštine programiranja i uči o razvoju cloud i IoT rešenja

E-commerce Solutions Implementation and Development – razvijaj se kao frontend ili backend programer SAP Hybris rešenja, jednog od najpopularnijih rešenja za elektronsku trgovinu

Šta ti je potrebno za početak?

• Obrazovanje u oblasti informacionih tehnologija, računarstva, softverskog inženjerstva ili slično

• Odlično poznavanje engleskog jezika

• Izražena proaktivnost

• Mogućnost i volja za putovanje radi treninga ili rada na projektu

• Sposobnost za samostalan i timski rad

• Samomotivacija i fleksibilnost

• Razvijene komunikacione veštine

• Sposobnost za pozitivan doprinos timu

• Spremnost za rad u internacionalnom timu na internacionalnim projektima

• Sposobnost da budeš kreativan, fleksibilan i prilagodljiv u promenljivom poslovnom okruženju

Šta možeš da očekuješ?

• Brz razvoj profesionalne karijere

• Razvoj profesionalnih i mekih veština

• Rad u multikulturalnom okruženju i upoznavanje ljudi iz celog sveta

• Uživanje u svakodnevnom radu u motivišućoj atmosferi

Trajanje programa:

Tromesečni Top Talent Program, namenjen diplomcima i studentima koji će uskoro diplomirati, osmišljen kao plaćeni angažman sa punim radnim vremenom

• Tronedeljni Top Talent Program, namenjen studentima treće godine studija

Proces selekcije:

Pošalji svoj CV na careers-serbia@msg-global.com do 15. juna 2018. godine. Biće kontaktirani samo oni kandidati koji su izabrani za HR intervju.

Nakon završetka procesa selekcije, program će početi okvirno 27. avgusta.

Za više informacija poseti info.msg-global.com/toptalentprogram.