Презентације изборних предмета и анкетирање

• За студенте ОАС Информатике презентација ће се одржати у петак 14. септембра у сали А-II-1 са почетком у 12 часова.
  • За студенте ОАС Математике презентација ће се одржати у петак 21. септембра у сали А-II-1 са почетком у 12 часова.

Након одржаног представљања предмета студенти ће бити у обавези да се изјасне о својим жељама попуњавањем одговарајућег електронског обрасца који ће бити доступан након одржаних презентација.

На основу прикупљених података биће одлучено који предмети ће заиста и бити реализовани током школске 2018/2019 и списак тих предмета ће бити објављен 23. септембра на сајту Института. При упису године у студентској служби студенти ће моћи да пријаве само изборне предмете са поменутог списка.