Artificial Intelligence BattleGround -The Long Night Is Coming

Student si i želiš da se takmičiš? Voliš da programiraš i igraš igrice? Onda je ovo pravo takmičenje za tebe! AIBG (Artificial Intelligence BattleGround) je jedinstvena prilika da na jednom takmičenju prikažeš svoj timski duh i znanje iz oblasti programiranja i veštačke inteligencije. Ukoliko želiš da učestvuješ i osvojiš i do 100.000 dinara, možeš se prijaviti putem forme na sajtu takmičenja.

Projekat Artificial Intelligence BattleGround (AIBG) podrazumeva takmičenje timskog karaktera u dve faze. Timovi od maksimalno četiri člana imaju zadatak da za 24h isprogramiraju funkcionalnog inteligentnog agenta koristeći bilo koji programski jezik. Pobednika ovog programerskog takmičenja odlučiće niz borbi inteligentnih agenata.

Takmičenje će biti održano u Naučno-tehnološkom parku u Beogradu u periodu od 7. do 8. decembra.

Organizator ovog takmičenja je BEST (Board of European Students of Technology) neprofitna studentska volonterska organizacija.

Više o takmičenju i organizatorima možeš pogledati ovde.

Okupi ekipu, kreirajte vašeg agenta i učestvujte u dugoj noći!