Промена режима рада - ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштоване колегинице и колеге,

Декан Природно-математичког факултета је на основу Одлуке о увођењу ванредног стања на територији Републике Србије донео одлуку да се:

• Настава која захтева физичко присуство студената обуставља за време трајања ванредног стања.
  • Током трајања ванредног стања, није дозвољен улазак студентима у факултетске просторије. Све учионице и лабораторије, као библиотека и читаоница, биће закључане.
  • Током трајања ванредног стања неће бити организовани колоквијуми и испитни рокови.

Важне информације везане за реализацију наставе на Институту за математику и информатику

• Настава ће се одвијати употребом он-лајн сервиса, уз синхрону и/или асинхрону комуникацију наставника и сарадника са студентима. За поједине предмете он-лине настава и комуникација ће одпочети од 17.3.2020, а до 23.3.2020. ће ући у редован режим за све предмете.
  • Настава која се буде одвијала уживо, путем Скајпа или неког другог сервиса, одвијаће се у терминима предвиђеним важећим распоредом часова.
  • За сваки предмет појединачно студенти ће бити обавештени о начину реализације наставе, комуникацији и достављању материјала.
  • Са циљем обезбеђивања ажурности података о студентима пријављеним на сваки предмет и њихових и-мејл контаката, студенти су дужни да до уторка 17.3.2020. у 15 часова провере на Студентском порталу да ли су пријављени на све предмете које похађају (осим оних које похађају факултативно). Уколико нису, потреaбно је послати захтев за ажурирaње података на studentski.portal@pmf.kg.ac.rs.
  • Текућа обавештења ће и даље бити постављана на огласну таблу сајта Института за математику и информатику.
  • Додатна питања, која нису везана за функционисање целог факултета, слати на imi@kg.ac.rs, а остала упутити Студентској служби на  studentski.portal@pmf.kg.ac.rs.

У Крагујевцу, 16.3.2020.