Otvorene prijave za "Ćaskanje: Ženske priče o IT-u" u Microsoftu

Razvojni centar kompanije Majkrosoft u Srbiji sa velikim zadovoljstvom i ove godine poziva sve zainteresovane studentkinje IT smerova na događaj pod nazivom "Ženske priče o IT-u", koji se tradicionalno organizuje petu godinu za redom, povodom međunarodnog Dana žena u ICT-u.

Događaj „Ženske priče o IT-u" održaće se u petak, 9. marta 2018. godine od 10:00 do 18:00, u Razvojnom centru Majkrosofta u Srbiji.

Tokom celodnevnog programa studentkinje će imati priliku da kroz interaktivne radionice saznaju više o mogućnostima koje nudi karijera u IT sferi, o ulozi žene u IT-u, dobiti odgovor na pitanje šta je potrebno da se prijave za praksu ili posao u jednoj internacionalnoj korporaciji, kao i da saznaju više o projektima Razvojnog centra Majkrosofta u Srbiji.

Prijave su otvorene do 25. februara 2018. na caskanje.mdcs.rs.
Broj mesta je ograničen.