Filip Radovanović dobitnik stipendije Instituta za matematiku i informatiku

Institut za matematiku i informatiku dodelio je stipendiju za rad na istraživačko-razvojnim projektima Filipu Radovanoviću, studentu četvrte godine Osnovnih studija informatike.

Filip Radovanović je odabran u konkurenciji više kandidata, studenata treće i četvrte godine studija informatike, koji su tokom studija pokazali izuzetne rezultate i želju za praktičnom primenom stečenog znanja. Visok kvalitet svih kandidata je učionio da izbor ne bude nimalo lak, tako da su pobednika odlučile nijanse.

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima i nadamo se da ćemo u narednom periodu obezbediti još ovakvih stipendija. Ponosni smo što imamo studente koji žele da se usavršavaju i van okvira definisanih studijskim programima, i koji su spremni da se oprobaju u rešavanju realnih problema.