Математика - основне школе

На овој страни налазе се резултати такмичења из математике ученика основних школа.

Коначни резултати општинског такмичења из математике одржаног 28.02.2021. године (измењен је списак награда и похвала за ученике трећег разреда, у складу са новим Правилником ДМС-а, а у корист ученика):

На ОКРУЖНО такмичење пласирали су се сви ученици IV, V, VI, VII и VIII разреда који су освојили неку од награда или похвалу.

Прелиминарни резултати општинског такмичења из математике одржаног 28.02.2021. године:

Жалбе на прелиминарне резултате могу се уложити путем мејла   dmskragujevac@gmail.com

У мејлу је обавезно навести шифру под којом је ученик учествовао на такмичењу, као и задатак на који се улаже жалба. Жалбу је потребно образложити. Жалбе које не садрже наведено неће бити разматране.

Рок за подношење жалбе је ПОНЕДЕЉАК 01.03.2021. у 20 часова. Жалбе ће бити размотрене до четвртка 04.03.2021., након чега ће на сајту Подружнице ДМС Крагујевац бити објављени коначни резултати.

Резултати ОКРУЖНОГ такмичења одржаног 07.03.2020. године:

Резултати општинског такмичења одржаног 07.12.2019. године:

На ОКРУЖНО такмичење пласирали су се сви ученици IV, V, VI, VII и VIII разреда који су освојили неку од награда или похвалу.

Резултати окружног такмичења 2019. године:

Резултати општинског такмичења 2019. године:

На окружно такмичење пласирали су сви ученици IV, V, VI, VII и VIII разреда који су освојили неку од награда или похвалу.

Резултати окружног такмичења 2018. године:

Резултати општинског такмичења 2018. године:

Резултати окружног такмичења 2017. године:

Број бодова потребан за пласман на државно такмичење за ученике шестог, седмог и осмог разреда одредиће државна комисија и биће истакнути на сајту подружнице.

Резултати општинског такмичења 2017. године:

Резултати окружног такмичења 2016. године:

Резултати општинског такмичења 2016. године:

Награђени и похваљени ученици четвртог, петог, шестог, седмог и осмог разреда обезбедили су учешће на окружно такмичење.

Резултати окружног такмичења 2015. године:

Резултати општинског такмичења 2015. године:

icon Резултати окружног такмичења 2014. године

icon Резултати општинског такмичења 2014. године