ZWEBB Srbija

Uspešna saradnja instituta za matematiku i informatiku PMF iz Kragujevca i softverske kuće ZWEBB Serbia doo iz Kraljeva nastavlja se i ove godine.

ZWEBB – stručna praksa namenjena je studentima koji žele da steknu praktična iskustva iz PHP-programiranja i front-end razvoja, napreduju i naprave prvi korak ka uspešnoj karijeri u IT-industriji. Sa zadovoljstvom očekujemo talentovane i ambiciozne studente.

Nudimo odlične uslove rada, mogućnost korišćenja najsavremenijih alata i tehnologija, rad sa kvalifikovanim mentorima u uspešnom i pozitivnom okruženju. Najboljima pružamo šansu da otpočnu svoju profesionalnu karijeru u našoj softverskoj firmi.
Za više informacija o našem radu i otvorenim pozicijama za posao, posetite naš sajt - verziju na srpskom jeziku: www.zwebb.rs

Detalji u vezi stručne prakse:

• Stručna praksa je planirana za period juli/oktobar 2019.
  • Lokacija: grad Kraljevo
  • Broj mesta je ograničen
  • konkurs je otvoren do 30.06.2019.
  • Selekcija polaznika će biti u prvoj polovini jula 2019.
  • Prijave sa kratkom biografijom, fotografijom i naznakom: „ZWEBB - stručna praksa“, poslati elektronskom poštom na adresu: posao@zwebb.com

PREZENTACIJA:

zwebb prezentacija - PRAKSA 2019