Technosigma d.o.o.

Technosigma je softverska kompanija, koja je kao deo grupacije Technogroup, već duži niz godina prisutna u IT industriji, donedavno u sklopu kompanije Technomedia d.o.o., a od 2019. samostalno nastupa na tržištu.

Mi razvijamo softverska rešenja sistema za kontrolu pristupa i evidenciju radnog vremena, studentske kartične sisteme kao  i druge sisteme za upravljanje raznim aspekatima poslovanja.

Više o tome možete pročitati na sajtu https://www.technomedia.rs/.

Da bi uspešno odgovorili potrebama naših klijenata, koristimo moderne tehnologije i kontinuirano inoviramo svoja rešenja. Orijentacija prema klijentu i dugoročna poslovna saradnja sa našim partnerima su osnov našeg poslovnog pristupa. Naša prednost jeste mlad, ali iskusan i visoko stručan kadar.

Kao i svake godine, Technosigma organizuje praksu za studente tehničkih fakulteta gde će praktikanti imati prilku da osete atmosferu rada u timu kroz konkretan projekat. Cilj prakse je učenje i napredovanje uz samostalni rad i pomoć mentora.

Najbolji praktikanti imaće mogućnost zaposlenja nakon prakse.

Zadatak:

• Korišćenje ORM alata
  • Upoznavanje i izrada RESTful web servisa
  • Kreiranje klijentskih aplikacija (Angular)

Opšte informacije:

• Praksa se održava u prostorijama kompanije u Kragujevcu, na adresi Aleksandra I Karađorđevića 34
  • Trajanje prakse je mesec dana
  • Rok za prijavu je 1.07.2020
  • Prijave poslati na mail office@technomedia.rs

Neophodna znanja:

• Poznavanje OOP koncepta