Comtrade Solution Engineering

EDIT letnja škola

Polaznicima EDIT lenje škole će od školske godine 2019/20. aktivnosti u školi biti priznavane za Stručnu praksu.

• trajanje škole: 15 dana
  • period: jesen, škola će biti organizovana on-line
  • rok za prijavu: prijava će biti omogućena tokom leta

Informacije o prijavi i o samoj školi će biti blagovremeno objavljene na sajtu Instituta za matematiku i informatiku.

Stručne prakse

ComTrade centar za praksu je u cilju zaštite zdravlja svojih zaposlenih i praktikanata privremeno obustavio organizaciju stručnih praksi.

O ComTrade centru za praksu

PRIDRUŽITE SE NAJBOLJIMA! ComTrade IT Solution and Services u okviru ComTrade Centra za praksu raširenih ruku dočekuje talentovane studente! Želite da tokom stručne prakse i pripreme svojih seminarskih i diplomskih radova, tokom svog istraživačkog rada, koristite najsavremenije tehnologije i budete deo uspešnog tima? Nije Nemoguće! PRIDRUŽITE NAM SE u ComTrade Centru za praksu! Proverite da li imate potrebno znanje i ambiciju da postanete deo tima bududnosti! Saznajte više o kreativnom poslu i okruženju koje pruža napredovanje, nudi odlične uslove i omogudava međunarodnu karijere.

Studentima nudimo :

• mogućnost obavljanja stručne prakse u okviru nastavnog programa fakulteta,
  • izradu projekata i seminarskih radova,
  • izradu diplomskih radova uz saradnju sa profesorima, asistentima i stručnim saradnicima sa fakulteta,
  • pomoć u istraživačkom radu

Potrebna znanja:

• Poznavanje rada u bar jednom OOP jeziku
• Poznavanje rada u SQL, osnovna znanja o bazama podataka (modeliranje, concept transakcija, …)
• Poznavanje osnovnih koncepata UML-a
• Dobro poznavanje engleskog jezika

Opšti podaci o firmi :

Delatnost : Projektovanje, razvoj i implementacija kompletnih sistema u oblasti informacionih i