Konkurs za novi logo IMI.Blog-a

Institut za matematiku i informatiku raspisuje konkurs i nagrađuje najbolje ideje za novi logo IMI.Blog-a. Na konkursu mogu učestvovati svi studenti IMI-ja bez obzira na godinu studija i studijski program.

Na veb portalu Instituta za matematiku i informatiku već neko vreme funkcioniše IMI.Blog, na kome naši studenti odgovaraju na najaktuelnije IT teme. Kvalitet IMI.Blog-a je već prepoznat od strane domaće zajednice kao jedan od najsadržajnijih tehnoloških portala na srpskom jeziku.

Kako bi IMI.Blog postao i vizuelno prepoznatljiv, odlučili smo da raspišemo

konkurs za najbolji logo kreiran od strane studenata Instituta.

Pobedničko idejno rešenje će biti nagrađeno kompletom karata za Arsenal Fest 2018.

Najbolji radovi studenata I godine OAS Informatika će autorima doneti 5 bonus poena na predmetu Softverski alati 1.

Uputstvo za učešće na konkursu:

• Sva idejna rešenja treba da budu dostavljena u vektorskom formatu.
  • Rok za slanje rešenja je 25.04.2018. godine do 23.59.
  • Rešenja u vektorskom i pdf formatu poslati na adresu imi@kg.ac.rs, sa naznakom "IMI.Blog konkurs" uz obevezne podatke o autoru (ime, prezime, broj indeksa, godina, studijski program {mat | inf}, nivo studija).