#EDIT18 letnja škola

U sredu 23.05.2018. sa početkom u 12.00 u sali A-II-1 biće predstavljena #EDIT18 letnja škola.

Ovogodišnja tema:

Multiple material flow controllers

Produktivnost i brzina su imperativ u logističkoj intrustriji. Ako želiš da stekneš znanja iz ove oblasti i razviješ tehnologije koja može da donese veliku konkurentsku prednost, ne propusti EDIT18.

Ove godine bavićemo se izradom flow controllera za sortiranje paketa i njihove dalje distribucije. Studenti će naučiti kako da uspostave komunikaciju između flow controllera u realnom vremenu. Primena ovakvog sistema omogućava brži protok robe i optimizuje kompleksne logističke procese. Teorijsko i praktično znanje iz ove oblasti je izuzetno traženo i moći ćeš da ga primeniš na najrazličitijim realnim projektima.

Tehnologije: NETCore 2.0, Docker container, ActiveMQ, Angular 5

Industrije: industry 4.0, parcel and postal, intralogistics 4.0

Šta ćeš naučiti?

• Kako funkcioniše material flow controller