TeleSign Datathon - privi Data Science hakaton

U saradnji sa Institutom savremenih nauka, kompanija TeleSign organizuje takmičenje TeleSign DatathonTeleSign Datathon je takmičenje u okviru koga će timovi imati priliku da rešavaju realne poslovne probleme uz podršku mentora i eksperta.

Takmičenje će se održati

6-7. aprila u Startit Centru Beograd

Tema takmičenja je Telco traffic classification. Učesnici će biti u prilici da koriste TeleSign-ov realni set podataka koji sadrži informacije o međunarodnom i roaming telekomunikacionom saobraćaju. "Cilj takmičenja je da se primenom mašinskog učenja i statističkih modela pronađu određene pravilnosti i donesu zaključci iz istih." Za timove koji osvoje jedno od prva tri mesta su obezbeđene novčane nagrade!

O prijavi:

• Prijava je otvorena do 27. marta.
  • Za učešće se mogu prijaviti profesionalci, predstavnici akademije i studenti, individualno ili timski.
  • Prijava se obavlja elektronskim putem putem linka: https://datathon.eu/telesign/application/.

Više informacija o TeleSign Datathonu možete pronaći na sajtu datathon.eu/telesign/.