Panel na temu Erazmus+ mobilnosti i studija u inostranstvu namenjen studentima i zaposlenima Univerziteta u Kragujevcu

Erazmus+ kreditna mobilnost pruža mogućnost za sticanje internacionalnog iskustva kroz realizaciju dela studija na nekom stranom univerzitetu uz Erazmus+ stipendiju.

Pored opštih informacija o mobilnosti i Erazmus+ programu, na Panelu će biti reči i o aktuelnim programima mobilnosti, načinu prijave i pripremi dokumenta, a o iskustvu, promeni, novinama, prijateljima, putovanju i svemu što Erazmus+ jeste čućete od kolega sa vaših fakulteta koji su to već probali i doživeli.

Gosti panela biće studenti sa partnerskih univerziteta u inostranstvu, koji u okviru Erazmus+ programa provode letnji semestar akademske 2018/19. godine na Univerzitetu u Kragujevcu.

Panel će biti održan u četvrtak 18. aprila 2019. godine od 14 do 16 časova u  Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata (Rektorat, 2. sprat)

Panel je namenjen i akademskom i administrativnom osoblju Univerziteta u Kragujevcu koje će imati priliku da sazna nešto više o nastavničkim i trening mobilnostima.

Zbog ograničenog broja mesta, neophodno je svoje prisustvo prijaviti putem online prijave na sledećem LINKU