Prezentacija modula i izbornih predmeta na OAS

Prezentacija modula i izbornih predmeta na II, III i IV godini OAS Matematike i OAS Informatike održaće se u četvrtak 26. septembra prema rasporedu datom ispod.

OAS Matematike, sala A--21

OAS Informatike, sala A--1

II godina

12:00

III godina

12:30

13:00

IV godina

13:00

13:30

Nakon obavljenih prezentacija na sajt Instituta će biti postavljen poziv za popunjavanje ankete sa ponudama izbornih predmeta po studijskim godinama. Popunjavanje anketa je obavezno! U zavisnosti od broja zainteresovanih studenata biće definisana konačna lista predmeta koji će biti realizovani. Predmeti za koje se izjasni mali broj studenta neće biti realizovani.

Prezentacija izbornih predmeta za studente I godine OAS Matematike i OAS Informatike održaće se u ponedeljak 30. septembra po prijemu brucoša.

Prezentacija modula i izbornih predmeta za studente MAS Matematike i MAS Informatike održaće se u četvrtak 9. oktobra po završetku prijemnog ispita.