Najava ESP onlajn programa

Zadovoljstvo nam je da vas pozovemo da se pridružite seriji onlajn radionica Engleski jezik struke (EJS) – most između učionice i radnog mesta, koje će biti organizovane kroz saradnju Fakulteta tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu i Američke ambasade u Beogradu.
Deset onlajn radionica održavaće se dvaput mesečno od 26. oktobra 2020. god. do 26. aprila 2021. godine, i biće posvećene jezičkim veštinama neophodnim studentima pri kraju studija u potrazi za poslom.
Svaka radionica će se baviti jednom od sledećih tema: EJS - ko ga i kako danas koristi, ovladavanje novim vokabularom, pisanje u ESJ, kako samouvereno da govorite jezik, kako da unapredite veštine čitanja na engleskom jeziku, mesto i značaj kulture u poslu, kako da izbegnete gramatičke greške. Nakon četvrte i devete radionice održaće se dve radionice.

Više možete pogledati ovde.