Inovatec prakse - prezentacija, poziv za prijavu demonstratora i polaznika

I ove godine kompanija Inovatec organizuje program letnje prakse. Otvoreni su pozivi za prijave za učešće u programu na pozicijama:

• demonstratora
    • praktikanata

Više o tome šta sve podrazumeva pozicija demonstratora, kako je moguće prijaviti se za praksu, šta je tema prakse možete čuti u sredu 7.4.2021. u 16.30 kada će za studente IMI-ja biti organizovana

online prezentacija letnje prakse

Prezentacija će biti održana putem platforme MS Teams, na sledećem linku.

O praksi

Tehnologije

Angular, .NET Core, SQL Server. Kao i Jiru za menadžment taskova.

Tema prakse Poker planning estimation tool

Polaznici prakse u kompaniji Inovatec će proći kroz celokupan Product Development Lifecycle. Od planiranja taskova, dokumentovanja taskova u Jiri, do implementacije resešnja.

Tokom prakse će biti obuhvaćen celokupan razvoj web aplikacije za poker planning estimation počevši od dizajna baze, postavljanja arhitekture (inversion of control, dependency injection), client/server autentifikacije i autorizacije, REST komunikacije sa drugim sistemima (Jira platformom), real time notification (signal R).

Početak prakse

12. jul 2021.

Trajanje prakse

Dve nedelje, uz mogućnost produženja na treću nedelju.

Kancelarije Inovateca u Kragujevcu, Zmaj Jovina 18 (opciono online).

Učešće

Studenti se mogu prijaviti za pozicije:

• Demonstratora - 2 demonstratora će provesti u kompaniji 2 meseca (opciono online) radeći na projektu na kojem će tokom prakse raditi sa praktikantima
    • Praktikanata

Rok za prijavu demonstratora: 15. april 2021.

Rok za praktikanata: 1. jun 2021.

Prijava i dodatna pitanja:

Prijava se upućuje putem mejla dostavljanjem CV i navođenjem za koju poziciju se student prijavljuje.
Prijavu i sva dodatna pitanja uputiti na mejl: hrserbia@inovatec.ca

O kompaniji

Inovatec Systems je softverska kompanija bazirana na cloud rešenjima, osnovana 2006. godine u Vankuveru. Kompanija pruža inovativna softverska rešenja koja pomažu biznisima da uspostave prilagodljiv poslovni model baziran na podacima, za automobilsku industriju i industriju finansiranja opreme. Kvalitetna rešenja, usluge i podrška klijentima od malih preduzeća do velikih korporacija, bez obzira na kompleksnost izazova sa kojima se suočavaju.

Kompanija je prepoznatljiva na tržištima Severne Amerike sa proizvodima: Javelin Direct, Javelin LOS i Javelin LMS.

Inovatec tim broji više od 150 IT stručnjaka i ima kancelarije u Kanadi, SAD, Beogradu i Kragujevcu. Radi sa više od 50 klijenata iz industrije.

Do sada je 10 polaznika programa Inovatec prakse uspelo sebi da obezbedi posao u ovoj kompaniji.

Više o Inovatecu na zvaničnom sajtu https://www.inovatec.com/.