Coursera - osnovne informacije i prijava

Poštovani studenti i zaposleni Univerziteta u Kragujevcu,

U cilju unapređenja obrazovnih mogućnosti za studente i zaposlene, Univerzitet u Kragujevcu je započeo saradnju sa organizacijom Coursera.org - vodećom svetskom platformom za onlajn učenje.

U okviru programa saradnje zaposlenima i studentima Univerziteta je dostupan osnovni program učenja koji, između ostalog, obuhvata besplatno pohađanje jednog onlajn kursa godišnje kao i realizaciju neograničenog broja mentorisanih projekata vođenih od strane eksperata.

Zainteresovanim studentima i zaposlenima je na raspolaganju više od 4000 kurseva koje realizuju profesori sa vodećih svetskih univerziteta kao što su Yale, University of Michigan, University of Illionis, Princeton University, Stanford i dr. kao i eksperti iz kompanija kao što su Google, IBM, Microsoft, itd.

Možete se prijaviti ovde.