IMI.Biz : IMI studenti o iskustvima na takmičenju preduzetnika

U sredu 17.05.2017. godine u 12h u sali A-II-1 Prirodno matematičkog fakulteta u Kragujevcu, studenti Nikola Bojović, Igor Stevanović i Luka Čubrović će održati prezentaciju o svom učešću na "Privrednom forumu mladih 2017".

"Privredni forum mladih 2017" je konferencija održana tokom aprila 2017. godine u organizaciji Privrednog foruma mladih uz podršku Privredne komore Srbije i Razvojne agencije Srbije. Cilj konferencije jeste osposobljavanje mladih sa preduzetničkom idejom za pokretanje sopstvenog biznisa. Nakon petodnevne obuke, učesnici su svoje ideje predstavili stručnom žiriju, a najbolje ideje su vredno nagrađene. O tome:

• kako su se prijavili
  • kako je izgledala obuka
  • koji je bio njihov projekat
  • koji su projekti nagrađeni

i o još mnogo pozitivnih iskustava čućete od ovogodišnjih učesnika, a naših studenata, Nikole Bojovića, Igora Stevanovića i Luke Čubrovića.