IMI.Biz : Start-up dan

KG Coworking, uz podršku Prirodno-matematičkog fakulteta, organizuje prvi Start-up dan. Start-up dan sa temom

IT Start-up - Iskustva iz prakse

će biti održan u

sredu, 7. juna 2017. sa početkom u 11.30

u sali A-II-1 (II sprat) Instituta za matematiku i informatiku

Prirodno-matematičkog fakulteta, Univerziteta u Kragujevcu.

O svom putu kroz start-up svet govoriće osnivači 3 perspektivne domaće kompanije koje su krenule od ideje, realizovale je i stigle do investicije.

Saznaćete iz njihovog iskustva:

• Zašto sama ideja ne vredi mnogo?
  • Zašto je realizacija ključna?
  • Kako da napravite MVP?
  • Kako doći do prvih korisnika?
  • Zašto vam je potrebna investicija i kakva treba da bude?
  • Kako se predstaviti investitorima?

Idealna prilika da pitate sve što vas interesuje ljude koji su prošli deo puta koji je pred vama.

Na Start-up danu će govoriti:

• Djordje Djokic, koosnivač BeeWeb platforme koja želi da promeni svetsko tržište oprašivanja, učesnik prošlogodišnjeg TechCrunch Disrupta
  • Stefan Lazarevic, osnivač Kickassgrowth.com startap koji pomaže drugim startapima da se razviju i stignu do korisnika i
  • Nenad Nikolin, osnivač CouchCoach, pobednika ovogodišnje Spark.me konferencije i učesnika ovogodišnjeg Disrupta, koji vam omogućava da svoje košarkaško trenersko umeće dokažete u praksi.