Predstavljanje studentskih biznis ideja i dodela vrednih nagrada

Razvojni biznis centar Kragujevac vas poziva da prisustvujete završnim događajima na projektu "Startapidemija - Predinkubacioni program za razvoj studentskih biznis inicijativa".

U petak, 26.01.2018. sa početkom u 12.00 časova, u svečanoj sali PMF-a, 9 studentskih timova će predstaviti svoje biznis ideje nezavisnom stručnom žiriju i publici i takmičiće se za jednu od 3 vredne novčane nagrade.

U utorak, 30.01.2018. sa početkom u 11.00 časova, u Biznis inovacionom centru Kragujevac, biće održan završni javni događaj na projektu - konferencija posvećena temi razvoj start-ap kulture na fakultetima.

Više o samom događaju možete pročitati ovde, a možete pogledati i agendu takmičenja, kao i agendu završne konferencije.