IMI gost : DM Dokumenten Management GmbH

U sredu 26.04.2017. IMI gost će biti kompanija DM Dokumenten Management GmbH

European Women in Mathematics

European Women in Mathemati General Meeting in Graz, Austria, which will take place September 3-7, 2018.

Putovanjem do znanja – Podrška talenata 2017

KONKURS ZA PROJEKAT ,,PUTOVANJEM DO ZNANJA –PODRŠKA TALENATA’’ 2017

Data Science Summer School u Ukrajini

Od 12. do 25. jula 2017. godine će u Lviv-u, Ukraina, biti održan Lviv Data Science Summer School.

Ženske priče o IT-u u Microsoftu

Microsoft razvojni centar u Srbiji i ove godine poziva sve zainteresovane studentkinje IT smerova na događaj pod nazivom "Ženske priče o IT-u". Druženje je planirano za 19. april 2017. godine u periodu od 11h do 17h.

Bubble Cup timsko takmičenje u programiranju

Microsoft razvojni centar u Srbiji poziva zainteresovane studente PMF-a da se prijave na timsko takmičenje u programiranju "Bubble Cup" i oprobaju svoja znanja iz ove oblasti.

možešIT - radionica za srednjoškolce

Institut za matematiku i informatiku u saradnji sa kompanijom Comtrade organizuje, treću po redu, možešIT radionicu za srednjoškolce.

ERASMUS+ Aktuelne stipendije i konkursi

Aktuelne stipendije i konkursi za mobilnost studenata u okviru ERASMUS+ programa.

IMI gost: Inovatec - Kragujevac

Sreda 22.03.2017. u 12h u sali A-II-1 IMI gost: predstavnici kompanije Inovatec iz Kragujevca

Konkurs za stipendiranje postdoktoranada

Univerzitet u Kragujevci je raspisao Konkurs za dodelu stipendija za postdoktorsko usavršavanje koje bi se realizovalo u školskoj 2017/2018. godini.