Matematička radionica - odluka o početku rada

Ove školske godine odluka o početku rada i modelu rada odložena je za 22. septembar.

Onlajn škola: INNOVATION AND SMART MANUFACTURING

Konzorcijum SMART2M projekta, finansiranog od strane European Institute of Innovation & Technology (EIT) organizuje međunarodnu ONLAJN ŠKOLU na temu INOVACIJE I PAMETNA PROIZVODNjA od 27. septembra do 1. oktobra 2021.

Drugi upisni rok

Konkurs za upis u prvu godinu osnovnih akademskih studija

Intermino DOO - stručna praksa

Kompanija Intermino DOO iz Beograda u ovoj i narednoj godini planira da organizuje dvomesečne stručne prakse za studente osnovnih i master studija. Rok za prijavu je 28.08.2021.

Letnja škola informatike za srednjoškolce i početnike

Asocijacija studenata Prirodno-matematičkog fakulteta u Kragujevcu, uz podršku Instituta za matematiku i informatiku i Grada Kragujevca organizuje Letnju školu informatike namenjenu srednjoškolcima, kao i zainteresovanim studentima svih studijskih programa. Prijava za školu je otvorena do 20.7.2021.

Upis kandidata ispod “crte”

U ponedeljak 5. 7. 2021. u 13.00 h, nakon što bude završen upis kandidata na studije Informatike, svim kandidatima koji budu ispod crte i ostvarili su najmanje 51 bod, priznaje se prijemni ispit.

Konačni rezultati prijemnog ispita

Konačni rezultati prijemnog ispita.