IMI tim u finalu austrijskog takmičenja za najbolju inovaciju

Tim profesora i doktora nauka Instituta za matematiku i informatiku Prirodno-matematičkog fakulteta plasirao se u finale austrijskog VERBUND takmičenja za najbolju inovaciju u oblasti energetike.

Letnja Asseco [PRAKSA ZA PROGRAMERE]

Letnja Asseco [PRAKSA ZA PROGRAMERE] - Sa IT si na IT, kodovi su sastavni deo tvoje svakodnevice. Prijavi se i budi deo vodeće IT kompanije.

Konačni rezultati prijemnog ispita

Startupidemija promo event No 3

U sredu 05.07.2017. u 12:00h, u svečanoj sali E5 Ekonomskog fakulteta Kragujevac će biti održana prezentracija Startup promo event No 3 - Program obuke i mentoringa za studentske biznis inicijative.

Tim LogN ide na Arsenal Fest

Tim LogN pobedio na takmičenju za najbolju PlanTECH aplikaciju i osvojio komplet ulaznica za Arsenal Fest 2016.

Studentska letnja stručna praksa Univerziteta u Kragujevcu i Grada Kragujevca

Studentski parlament Univerziteta u Kragujevcu i Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata vas pozivaju da se prijavite za Studentsku letnju stručnu praksu 2017 koja će biti realizovana u ustanovama čiji je osnivač grad Kragujevac.

Probni prijemni ispit

Probni prijemni ispit u Institutu za matematiku i informatiku će biti održan u ponedeljak, 19.06.2017. u 10 h.

Konkurs za Studentsku nagradu Matematičkog instituta SANU

Konkurs za Studentsku nagradu Matematičkog instituta SANU u oblasti matematike i mehanike i u oblasti računarstva.

Konkurs - Učešće studenata na Water Workshop 2017

Fondacija „Docent dr Milena Dalmacija" će ove godine omogućiti učešće studenata na Seminaru "Kvalitet voda" koji se organizuje tradicionalno (21. put) u okviru jesenje "Škole za zaštitu životne sredine" od 20-22.septembra 2017. godine.