Obuka za korišćenje Nacionalne platfome za veštačku inteligenciju

U saradnji sa vendorom, kompanijom Atos, Kancelarija za informacione tehnologije i elektronsku upravu je obezbedila obuke za potencijalne korisnike Nacionalne platforme za veštačku inteligenciju.

UNESCO radionica o primeni mašinskog učenja u rešavanju globalnih izazova

Prirodno-matematički fakultet u Kragujevcu pod pokroviteljstvom UNESCO WSDAC centra organizovao radionicu Primena mašinskog učenja u rešavanju globalnih izazova u oblasti voda i energetike.

On-line prezentacija stručne prakse kompanije Logispin

U petak 26.11.2021. u 13.00 će biti održana prezentacija stručnih praksi komapnije Logispin RS.

Logispin - prijava za plaćenu dvomesečnu praksu

Komapnija Logispin RS objavila poziv za prijavu sutudenata za plaćenu stručnu praksu u trajanju od dva meseca.

Praksa - Kompanija Syrmia

SYRMIA's scholarship program for students enrolled in the final year of Bachelor's or Master's studies of Computer Science.

Gostujuće predavanje - "DevOps kao kultura u razvoju softvera"

U saradnji sa Comtrade Group, Institut za matematiku i informatiku organizuje vebinar sa veoma aktualnom temom - "DevOps kao kultura u razvoju softvera". Vebinar se organizuje onlajn, putem Teams platforme 8. novembra od 15:30h.

DSC Europe 2021 - poziv za volontere i prijavu za Open day

Velika Data Science konferencija DSC Europe će ove godine biti održana od 21-25. novembra. Prijava za studente volontere je otvorena, kao i prijava za besplatno učešće na Open Day događaju.

Data Science Conference - Posts | Facebook

Praksa - Kompanija Intermino

Kompanija Intermino organizuje on-line prezentaciju sturučnih praksi za studente osnovnih i master studija. Prezentacija će se održati 27.10.2021. u 18:00h

Onlajn predavanja #TravelToTeach

U okviru projekta „LiMa – Lehramt international in Marburg“  u periodu od 26. oktobra 2021. godine do 25. januara 2022. godine biće organizovana onlajn predavanja posvećena različitim aspektima međunarodnih i međukulturnih kompetencija u obrazovanju nastavnika.

Prezentacija aktuelnih konkursa za Erazmus+ program mobilnosti

ERAZMUS+ stipendirana mobilnost studenata u svrhu učenja u programskim zemljama (Кa103 ) i partnerskim zemljama (Кa107)