Comtrade Open day

Comtrade održava Open Day u Kragujevcu, Comtrade Tehnološki Centar, 18.11.2019 od 11h

Konkurs za dodelu stipendija Vlade Republike Francuske

Konkurs za dodelu stipendija Vlade Republike Francuske za akademsku 2020-2021. godinu

CERAMO tim na Univerzitetu Vestminster u Londonu

Tim Centra za računarsko modelovanje i optimizaciju (CERAMO) učestvovao na 2. kod-kampu na Univerzitetu Vestminster u Londonu u okviru CloudiFacturing Horizon 2020 projekta.

Nove stipendije Univerziteta u Kragujevcu

XI Sajam stipendija „Izaberi stipendiju po svojoj meri“

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata jedanaestu godinu zaredom organizuje Sajam stipendija pod sloganom Izaberi stipendiju po svojoj meri.

One-year scholarship program sponsored by the Free State of Bavaria 2020/21

The Free State of Bavaria invites applications for its one-year scholarship program for students from Central, Eastern and Southeastern Europe for the academic year 2020/21 via BAYHOST.

Prezentacija: EURAXESS portal – Put do evropske stipendije

Univerzitetski Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata sa zadovoljstvom poziva sve studente master i doktorskih akademskih studija, mlade postdoktorande i istraživače da prisustvuju prezentaciji o EURAXESS portalu.