Praksa u ASEE

ASEE Solutions d.o.o organizuje u Beogradu letnju praksu za studente.

EDIT 2024

Kompanija Comtrade i ove godine organizuje EDIT - vodeću letnju regionalnu IT školu namenjenu studentima koji žele da unaprede svoje znanje praktičnim iskustvom.

Prezentacija EDIT letnje škole i stručno predavanje inženjera Comtrade-a

Kompanija Comtrade i ovog leta tradicionalno organizuje EDIT – vodeću letnju školu programiranja u regionu. U sredu 22.5.2024. u 12h inženjeri kompanije Comtrade će održati stručno predavanje i prezentaciju letnje škole EDIT 2024.

Intermino stručna praksa - jul 2024

Intermino besplatna stručna praksa počinje 1. jula 2024. (PRIJAVE traju do 28. juna 2024). Studenti se mogu prijaviti preko našeg sajta www.najpraksa.com ili direktno na mail jobs@intermino.com.

Kompanija Comtrade nagradila najuspešnije studente Informatike

Najbolje studente Informatike kompanija Comtrade nagradila povodom obeležavanja 52 godine rada Prirodno-matematičkog fakulteta.

PRVI DEEP TECH OTVORENI DAN NAUKE 2024

DEEP TECH OTVORENI DAN NAUKE će se održati 5. aprila, na Fakultetu inženjerskih nauka, Hol objekta A, 11 - 15h.

Inovatec letnje prakse

Rok za prijavu demonstratora:  07. april 2024.
Rok za prijavu praktikanata:  19. maj 2024.