Drugi upisni rok

Konkurs za upis u prvu godinu osnovnih akademskih studija

Letnja škola informatike za srednjoškolce i početnike

Asocijacija studenata Prirodno-matematičkog fakulteta u Kragujevcu, uz podršku Instituta za matematiku i informatiku i Grada Kragujevca organizuje Letnju školu informatike namenjenu srednjoškolcima, kao i zainteresovanim studentima svih studijskih programa. Prijava za školu je otvorena do 20.7.2021.

Upis kandidata ispod “crte”

U ponedeljak 5. 7. 2021. u 13.00 h, nakon što bude završen upis kandidata na studije Informatike, svim kandidatima koji budu ispod crte i ostvarili su najmanje 51 bod, priznaje se prijemni ispit.

Konačni rezultati prijemnog ispita

Konačni rezultati prijemnog ispita.

Istraživačka praksa u Matematičkom institutu SANU

Matematički institut SANU organizuje  istraživačku praksu za studente osnovnih, master i doktorskih studija. Mentori su  i ovoga puta za vas osmislili zanimljive teme iz oblasti matematike, mehanike i računarskih nauka.

Endava - gostujuće predavanje

Gostujuće predavanje kompanije Endava iz oblasti računarskog vida biće održano u petak, 11.06.2021. u 16:30.

DM Dokumenten Management GmbH - praksa

Uspešna saradnja Instituta za matematiku i informatiku i kompanije DM Dokumenten Management GmbH se nastavlja i ove godine

EDIT 2021 - letnja škola kompanije Comtrade

Kompanija Comtrade i ovog leta tradicionalno organizuje EDIT – vodeću besplatnu letnju školu programiranja u regionu – jubilarni, 25. put!