Prezentacija IT firme Adacta

U sredu 11.12.2019. u 13.30 u sali A-I-28 (I sprat) će biti održana prezentacija IT firme Adacta.

Да ли су битови стишљиви? - Популарно предавање о компресији података

У петак 6.12.2019. са почетком у 12.00 ће бити одржано предавање на тему Компресије података. Предавање ће одржати др Марко Петковић, редовни професор Природно-математичког факултета у Нишу, бивши такмичар и некадашњи најмлађи доктор наука.

Program praksi u FCA Srbija

Prezentacija će biti održana 4. 12. 2019. godine u učionici A-I-I Prirodno-matematičkog fakulteta s početkom u 12 časova.

Praksa u laboratoriji ICUBE u Strazburu

ICube laboratorija sa sedištem u Strazburu, Francuska raspisuje konkurs za plaćenu praksu  za rad na projektu ​Building footprint detection in satellite imagery using deep learning and image segmentation. Rok za prijavu je 31.01.2020.

Centre for Doctoral Training in Edinburgh

Stipendija na Edinburgškom univerzitetu za doktorske studije primenjene matematike.

Data Science karavan

„Data Science karavan" — okupljanje Data Science zajednice kroz decentralizaciju znanja u šest gradova.

Poziv za dobrovoljno davanje krvi

Poziv za dobrovoljno davanje krvi, ponedeljak, 2. decembar, od 9 do 13 sati u Svečanoj sali PMF-a.

Otvoren poziv za prijavu CEEPUS mreža

Отворен позив за пријаву CEEPUS мрежа за 2020/21. академску годину