Vanredni ispitni rok Oktobar 2

Prirodno-matematički fakultet organizuje vanredni ispitni rok Oktobar 2.

Svečani prijem studenata

Svečana dodela indeksa i prijem studenata prve godine osnovnih akademskih studija Prirodno-matematičkog fakulteta održaće se u petak, 22. septembra 2017. godine u svečanoj sali Fakulteta sa početkom u 11.00 časova.

Prezentacija izbornih predmeta

The 2017 Axioms Travel Award

Announcing a competition for a 2017 Travel Award sponsored by Axioms (ISSN 2075-1680, http://www.mdpi.com/journal/axioms).

Matematička radionica mladih

Informacije o nastavi u okviru Matematičke radionice mladih školske 2017/2018. godine.

Uspešno završen EDIT 2017

Studenti koji su želeli da dopune svoje akademsko znanje praktičnim iskustvom uspešno su savladali EDIT 2017.

IMI tim u finalu austrijskog takmičenja za najbolju inovaciju

Tim profesora i doktora nauka Instituta za matematiku i informatiku Prirodno-matematičkog fakulteta plasirao se u finale austrijskog VERBUND takmičenja za najbolju inovaciju u oblasti energetike.

Letnja Asseco [PRAKSA ZA PROGRAMERE]

Letnja Asseco [PRAKSA ZA PROGRAMERE] - Sa IT si na IT, kodovi su sastavni deo tvoje svakodnevice. Prijavi se i budi deo vodeće IT kompanije.