Radionica "Emocionalna pismenost"

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Kragujevcu i ove godine organizuje veliki broj aktivnosti za studente, u cilju sticanja dodatnih veština i prednosti koje su značajne prilikom zapošljavanja, prijavljivanja na konkurse za mobilnost, akademskog usavršavanja, i sl.

Izaberi stipendiju po svojoj meri

X sajam stipendija. Ponedeljak, 29. oktobar 2018. godine, hol Pravnog fakulteta

undefined

Надокнада предавања и вежби од 1. октобра

Надокнада предавања и вежби на основним академским студијама од 1. октобра биће организована у суботу 13. октобра по важећим распоредима.

Накнадна пријава изборних предмета I године ОАС Информатике

Позивамо бруцоше који нису пријавили изборне предмете и студенте који су ОБНОВИЛИ прву годину ОАС Инфораматике да пријаву изборних предмета обаве електронским путем.

KGCoworking - Kako izvući najbolje uslove od investitora

Na ovom meetup-u pričaćemo o postupku preuzimanja firme od strane investitora, na koji način izvući najpovoljnije uslove, koje opcije imate prilikom ugovaranja i orijentaciju na pravni aspekt preuzimanja firme od investitora!

ERASMUS+ Aktuelne stipendije i konkursi

Aktuelne stipendije i konkursi za mobilnost studenata u okviru ERASMUS+ programa.

Izborni predmeti za II, III i IV godinu

Izborni predmeti za II, III i IV godinu.